Skupina ADW koupila Karlovu pekárnu

Karlova pekárna má v současné době 30 maloobchodních prodejen na jižní Moravě a 4 výrobní pekárenské provozy.
 
Vstup do potravinářského oblasti smysluplně propojuje naše dosavadní působení v zemědělství. Chceme péct chléb z obilí, které vyrostlo na našich polích a dát lidem možnost jíst každý den to, co v naší domovině vypěstujeme.
„Co nejkratší cesta z pole na Váš stůl,“ tak by se dalo shrnout motto firmy.
 
V pekárenském odvětví chceme zpracovávat naše obilí a mák, vyvíjet a prodávat vlastní pekárenské výrobky a také mléčné produkty naší Zdravé Farmy.
 
Karlovu pekárnu chceme rozvíjet se stejným posláním a hodnotami, na jakých stojí ADW.
Jako zemědělci víme, že správně obhospodařovaná půda poskytuje živiny a energii rostlinám, ty zvířatům a člověku. Tam, kde živiny ve zdrojích chybí, není kvalitní ani výživa lidí. V ADW měříme obsahy stravitelných živin v půdě, v krmivech, věnujeme se preciznímu zemědělství, minimalizujeme používání minerálních hnojiv a zemědělské chemie, a přitom dosahujeme výborných výsledků. Věříme, že moderní zemědělství má za úkol vrátit přirozenou výživovou hodnotu do našich potravin.

Chceme, aby se v Karlově pekárně vyráběl poctivý, zdravý, kvalitní, regionální pekárenský sortiment, přispívající svým dílem k potravinové soběstačnosti našeho regionu.
/underwood/download/images/karlova-pekarna-1.png